Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus A4tech Bloody Q80B Gunfire, e zezë

Kodi i produktit:
234016
EAN:
4711421933223
Lojë:
Trashësia [mm]:
40
Teknologjia:
USB-A
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A4tech dhe Bloody janë bërë bashkë për të ndërtuar mausin ideal për çdo gamer. Me dizajn të së ardhmes dhe formë të përsosur ergonomike, mausi Q80B Gunfire ju sjell kontroll të perfeksionuar përgjatë luajtjes së videolojërave në mënyrë që të fitoni çdonjërën prej tyre. Aksesori vjen me rezolucion prej 3200 CPI, mban 2 butona anësor dhe 3 lloje të dritave të pasme, është i qëndrueshëm në më shumë se 10 milion klikime dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4711421933223
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
73
Kabllo me mbështjellje të thurur:
Kodi i prodhuesit:
Q80B
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
5. 4. 2018
Lartësia [mm]:
126
Lidhësit:
USB
Lojë:
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
3200
Prodhuesi:
A4Tech
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
40
Ueb-i i prodhuesit:
A4tech.com

Bashkangjitja Maus A4tech Bloody Q80B Gunfire edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE