Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus CONNECT IT, i verdhë

Kodi i produktit:
216193
EAN:
8595610614478
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
62

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
5.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi The Connect IT CMO-1200 është zgjidhja e dudhur për ata që kanë nevojë për një maus të rehatshëm, që përshtatet plotësisht për dorë dhe e bënë punën shumë orëshe më të lehtë. Ka një dizajn elegant me ngjyrë të verdhë që e bënë të vecante. Përmabanë dy butona dhe një rrotë e cila shërben si buton i mesëm. Sensorët optik të mausit ofrojnë rezolucion 1000 dpi. Është i përshtatshëm pottuajse për cdo sipërfaqe. Thjeshtë kyqet në USB port dhe filloni menjherë punës pa pasur nevojë për instalim. Kablloja është e gjatë 180 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595610614478
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
62
Kategoria e peshës:
Mesatare
Kodi i prodhuesit:
CMO-1200-YL
Lartësia [mm]:
44
Lëvizje mekanike:
Numri i butonëve:
3
Pesha [g]:
103
Prodhuesi:
Connect IT
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
106
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Bashkangjitja Maus CONNECT IT edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE