Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus CZC BlackGuard GM600, Avago A3050, i zi

Kodi i produktit:
246573
EAN:
2132121212312331
Lojë:
Teknologjia:
USB-A
Taste të personalizueshëm:
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
2132121212312331
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.8
Gjerësia [mm]:
68,2
Kabllo me mbështjellje të thurur:
Kategoria e peshës:
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
23. 10. 2018
Lartësia [mm]:
39.7
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Omron
Lojë:
Modeli i senzorit:
Avago A3050
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
4000
Numri i butonëve:
7
Pesha [g]:
155
Prodhuesi:
CZC.cz
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Taste të personalizueshëm:
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
139,2

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE