Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Defender Skull GM-180L, i zi

Kodi i produktit:
249377
EAN:
4714033521802
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.5
Kabllo me mbështjellje të thurur:

Si të porosisim në Gjirafa50?

12.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Luani me plot stil me Skull Defender GM-180L. Mausi ka një çmim të volitshëm, karakteristika të pasura dhe rehati të madhe të lojës - por gjithashtu ju mund ta përdorni atë dhe për aktivitetet e përditshme. Mausi përshtatet në mënyrë të përkryer në dorën tuaj dhe është i pajisur me një sipërfaqe të qëndrueshme dhe të butë gome. Rrota e tij është e pozicionuar në mënyrë optimale dhe e pajisur me një sipërfaqe me shirita. Gjatësia e kabllit prej 1,5 m lejon hapësirë ??të mjaftueshme për të lidhur dhe manipuluar miun. Poashtu mausi përmban dhe 5 butonat dhe opsionet e tyre të programimit. Pastaj edhe butonin për switching DPI, në 4 nivele - 800/1800/2400/3200 DPI. Ju mund edhe ta kontrolloni lehtësisht shpejtësinë e lëvizjes së kursorit duke shikuar në rrotullën e lëvizjes, e cila ka një intensitet të ndryshëm të dritës për çdo shpejtësi. Maus optik me rezolucion të rregullueshëm midis 800-3200 DPI, ka 5 butona të programueshëm dhe 2 butona anësorë, si dhe shpejtësi të skanimit 30IPS. Ka kabllo lidhëse 1.5 m e gjatë dhe përshtatet me Windows 2000 / XP / Vista / 7/8/10, sistemet operative Mac OS X10.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4714033521802
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.5
Kabllo me mbështjellje të thurur:
Kodi:
GM-180L
Lansuar:
21. 11. 2018
Lidhësit:
USB
Lojë:
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
3200
Numri i butonëve:
6
Prodhuesi:
Defender
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Taste të personalizueshëm:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE