Maus E-Blue Cobra EMS653, i zi

Kodi i produktit:
260477
EAN:
6921607107296
Lojë:
Senzor i lëvizjes:
Optik
Rrota:
Mekanike
Prodhuesi:
E-Blue

Si të porosisim në Gjirafa50?

13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi i lojrave ofron opsionet më të mira për të luajtur lojëra të veprimit dhe zhanre të ndryshme. Para së gjithash, ju do të vlerësoni mundësinë e ndërrimit të ndjeshmërisë deri në 3000 DPI. Ndërsa, tastet me një jetë deri në 10 milionë klikime me përgjigje të shpejtë sigurojnë besueshmëri maksimale.

Forma e sofistikuar përshtat praktikisht të gjitha llojet e mbajtjes së mausit dhe është shumë e rehatshme për t'u përdorur. Drita anësore blu me efekte ndriçuese sjell një ndjesi më të këndshme dhe të personalizuar për të luajtur lojën tuaj të preferuar.

Gjatësia e kabllos së mausit është 1.8m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6921607107296
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.8
Gjerësia [mm]:
62
Kategoria e peshës:
Rëndë (prej 131g)Težší (od 131g)
Kodi:
EMS653BKAA-IU
Lansuar:
20. 5. 2019
Lartësia [mm]:
38
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Red wave
Lojë:
Modeli i senzorit:
Avago
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Kaltër
Numri i butonëve:
6
Pesha [g]:
135
Prodhuesi:
E-Blue
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Trashësia [mm]:
126

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE