Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Maus Logitech G203 Prodigy, i zi

Kodi i produktit:
205052
EAN:
5099206066052
Lidhësit:
USB
Trashësia [mm]:
116,6
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Logitech iu prezanton me mausin e ri gaming Prodigy G203 i cili do të iu sjell eksperiencë të re në gaming si dhe t’ju jep rehati maksimale me dizajnin e tij ergonomik dhe të lehtë.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Performancë e lartë

Mausi komunikon me shpejtësi prej 1000 ms - 8 herë më shpejtë se një maus normal. Butonat e tij janë super të ndjeshëm dhe reagojnë menjëherë pas klikimit.

Senzor preciz dhe dizajn klasik

Mausi është i pajisur me senzor që funksionon nën rezolucionin 200 deri në 6000 dpi. Konsistenca dhe preciziteti i senzorit do iu mundëson që të koordinoni me shpejtësi maksimale syrin dhe muskujt e duarve për një avantazh cilësor mbi kundërshtarët tuaj.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dritë, butona të programueshëm dhe shumë më shumë

Mausin mund ta përdorni menjeherë prej paketimit pasi që mban LGS-në që instalohet brenda sekondash në kompjuterin tuaj. Mausi vjen me mbi 300 profile gaming, drita ndriçuese me 16.8 milionë variante të ndryshme ngjyrash dhe 6 butona të ripogramueshëm nëpërmjet softueriy LGS. Mausi inovativ dhe modern është i qëndrueshëm dhe i besueshëm në çdo aspekt të tij.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vlerësimet

Maus shum i mir dhe i qendrueshem
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5099206066052
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Gjerësia [mm]:
62,15
Kategoria e peshës:
E lehtë
Kodi i prodhuesit:
910-004845
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
14 Janar 2017
Lartësia [mm]:
38,2
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lojë:
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
6 000
Numri i butonëve:
6
Pesha [g]:
85
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
116,6
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Bashkangjitja Maus Logitech G203 Prodigy edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE