Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Microsoft Wireless 900, i zi

Kodi i produktit:
180420
EAN:
889842002706
Numri i butonëve:
3
Trashësia [mm]:
113,3
Teknologjia:
USB
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi Microsoft Wireless 900 ka dizajn modern dhe është shoqërues ideal për ju dhe pajisjen tuaj. Ofron komoditet të lartë të përdorimit dhe skanim preciz mbi lloje të ndryshme sipërfaqesh. Ky maus posedon dy butonat klasikë si dhe rrotëzën rrotulluese për lëvizje lartë - poshtë. Mund të përdoret nga të dy duart dhe ka një madhësi më të madhe se sa standardi. Jetëgjatësia e këtij mausi arrin deri në dy vjet dhe ka ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
889842002706
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
63,1
Kodi i prodhuesit:
PW4-00004
Lansuar:
30 Tetor 2015
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lloji i baterisë:
2x AA
Numri i butonëve:
3
Prodhuesi:
Microsoft
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
113,3
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com

Bashkangjitja Maus Microsoft Wireless 900 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE