Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Maus pa kabllo Microsoft Mobile 1850, i zi

Kodi i produktit:
149228
EAN:
885370726978
Lloji i baterisë:
AA
Trashësia [mm]:
100
Teknologjia:
USB
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi në fjalë është një maus pa kabllo i cili ka dizajn kompakt dhe është i dizajnuar për përdorim në lëvizje ose si aksesor i laptopit tuaj. Ofron lëvizshmëri të shkëlqyer dhe të saktë mbi çfarëdo lloji të sipërfaqeve. Përmban teknologji Wireless që mundëson lidhje pa kabllo në frekuencë prej 2.4 GHz. Jetëgjatësia e baterisë së mausit është 6 muaj në total. Ofron funksionalitet deri në 5 metra distancë. Produkti ka ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
885370726978
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
58.1
Kategoria e peshës:
Mesatar (90-130g)
Kodi i prodhuesit:
U7Z-00004
Lansuar:
1 Prill 2014
Lartësia [mm]:
38,2
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lloji i baterisë:
AA
Numri i butonëve:
3
Pesha [g]:
90
Prodhuesi:
Microsoft
Rrota:
Mekanike
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
100
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com

Bashkangjitja Maus pa kabllo Microsoft Mobile 1850 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE