Mauspad SteelSeries DeX

Kodi i produktit:
161616
EAN:
5707119023191
Garancioni nga prodhuesi:
2 Vite
Gjerësia [mm]:
320
Kodi i prodhuesit:
63500
Lansuar:
31 Tetor 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

44.50 
Ju kurseni : 15.00   (34%)
29.50 € * Përfshirë TVSH-në
34% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

MousePad SteelSeries DeX përcakton një standard të ri të përsosmërisë për mbajtësit më të mirë të mausit. Është një shoqërues i përsosur për përdorim të suksesshëm afatgjatë te çfarëdo lojtari, qoftë profesionist apo amator. Ky është një maus pad i veçantë i cili mund të rezistoj edhe ngarkesat më të mëdha në çfarëdo kushte. Maus padi SteelSeries Dex ka një sipërfaqe të veçantë me shpejtësi për rrëshqitje më të vogël të mundshme si dhe ofron lëvizje të sakta të mausit. Mbajtësi është ka rezistencë ndaj ujit, kështu që mund të pastrohet me ujë pa ndonjë problem. Dimensionet e mbajtësit janë 320 x 270 x 2 mm dhe peshon 212 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5707119023191
Garancioni nga prodhuesi:
2 Vite
Gjerësia [mm]:
320
Kodi i prodhuesit:
63500
Lansuar:
31 Tetor 2014
Lartësia [mm]:
2
Materiali:
Tekstil, silikon
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
212
Prodhuesi:
STEELSeries
Trashësia [mm]:
270
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int

Bashkangjitja Mauspad SteelSeries DeX edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE