Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus për gaming A4tech Bloody Gaming V8, CORE 2

Kodi i produktit:
145691
EAN:
4711421902984
Lojë:
Trashësia [mm]:
123
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

21.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Forma mahnitëse, ergonomika e përsosur dhe dizajni unik bën që mausi të jetë ideal për video-lojëra.

Përmes teknologjive të avancuara që posedon mausi, ai do t’ju sigurojë se do ta fitoni çdo lojë.

Mausi lidhet në kompjuter përmes kabllos me gjatësi prej 1.8 m.

Produkti vjen me softuerin Core 2.

Vlerësimet

E kom ble kete maus veq se 1 vjet. Produkt tejet i mire per cmim.
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4711421902984
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
81
Kategoria e peshës:
Rëndë
Kodi i prodhuesit:
V8M
Lansuar:
27 Shkurt 2014
Lartësia [mm]:
33
Lëvizje mekanike:
Lojë:
Numri i butonëve:
8
Pesha [g]:
155
Prodhuesi:
A4Tech
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
123
Ueb-i i prodhuesit:
A4tech.com

Bashkangjitja Maus për gaming A4tech Bloody Gaming V8 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE