Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus për lojëra C-TECH Akantha

Kodi i produktit:
164570
EAN:
8594125006464
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
GM-01

Si të porosisim në Gjirafa50?

7.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Prodhuar nga C-TECH ky maus është projektuar për të pasionuarit e lojërave kompjuterike. Mausi sjell një dizajn unik me një backlight LED, me ngjyrë të zezë/kaltërt dhe ergonomi shumë të sofistikuar që është vlerësuar nga shumë lojëtarë profesionalë. Mausi përmban rezolucion të lartë deri në 2400 dpi dhe senzor optik. Ai është i pajisur me gjashtë butona për operacion të lehtë. Lidhet me kompjuterin tuaj duke përdorur një kabllo 2 m të gjatë.

Vlerësimet

shum praktik per lojra
Exellent
Jom shum i knaqun veq vazhdoni
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594125006464
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
GM-01
Lansuar:
10 Dhjetor 2014
Lëvizje mekanike:
Lojë:
Numri i butonëve:
6
Prodhuesi:
C-Tech
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB

Bashkangjitja Maus për lojëra C-TECH Akantha edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE