Maus SteelSeries Rival 650, i zi

Kodi i produktit:
243849
EAN:
5707119032599
Modeli i senzorit:
SteelSeries TrueMove3
Trashësia [mm]:
131
Teknologjia:
USB-A
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë

Si të porosisim në Gjirafa50?

129.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5707119032599
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Gjerësia [mm]:
69
Kategoria e peshës:
E rregullueshme
Kodi i prodhuesit:
62456
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
4. 10. 2018
Lartësia [mm]:
43
Lidhësit:
USB
Lloji i baterisë:
Integruar
Lloji i tastierës:
STEELSeries
Lojë:
Modeli i senzorit:
SteelSeries TrueMove3
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
12000
Numri i butonëve:
7+
Pesha [g]:
96
Prodhuesi:
STEELSeries
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Taste të personalizueshëm:
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
131
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int

Bashkangjitja Maus SteelSeries Rival 650 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE