Maus SteelSeries Sensei 310, 8 butonë, 2m kabllo, i zi

Kodi i produktit:
219777
EAN:
5707119031936
Kategoria e peshës:
Mesatar
Koha e reagimit [ms]:
1
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Omron

Si të porosisim në Gjirafa50?

€54.50 * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(7 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me : deri në 12 këste pa kamatë për vetëm €4.54 në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5707119031936
Kategoria e peshës:
Mesatar
Koha e reagimit [ms]:
1
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Omron
Modeli i senzorit:
SteelSeries TrueMove3
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
12000
Rrota:
Mekanike

Bashkangjitja Maus SteelSeries Sensei 310 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE