Maus SteelSeries Sensei 310, 8 butonë, 2m kabllo, i zi

Kodi i produktit:
219777
EAN:
5707119031936
Kategoria e peshës:
Mesatar
Koha e reagimit [ms]:
1
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Omron

Si të porosisim në Gjirafa50?

54.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Sh i kenaqur
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5707119031936
Kategoria e peshës:
Mesatar
Koha e reagimit [ms]:
1
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Omron
Modeli i senzorit:
SteelSeries TrueMove3
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
12000
Rrota:
Mekanike

Bashkangjitja Maus SteelSeries Sensei 310 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE