Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus ADATA Infarex M20, i zi

Kodi i produktit:
255272
EAN:
4713218468765
Lloji i tastierës:
Omron
Senzor i lëvizjes:
Optik
Rrota:
Mekanike
Prodhuesi:
ADATA

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi Adata vjen me dizajn ergonomik dhe me sipërfaqe prej gomes duke ofruar lëvizje të sakta dhe të shpejta. Mausi vjen me 6 butona, me një rrotë lëvizëse mekanike si dhe me tastet Omron që ofrojnë deri në 20 milionë klikime, ku të gjitha këto karakteristika do të kontribuojnë shumë në cilësinë e lojës tuaj. Mausi vjen me sensor optik, me ndriqim RGB ndërsa ndjeshmëria maksimale është 5000 DPI.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4713218468765
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
69
Kabllo me mbështjellje të thurur:
Kategoria e peshës:
Rëndë (prej 131g)
Kodi:
INFAREX M20
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
22. 2. 2019
Lartësia [mm]:
43.5
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Omron
Lojë:
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
5000
Numri i butonëve:
6
Pesha [g]:
160
Prodhuesi:
ADATA
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Trashësia [mm]:
132

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE