Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

MSI Maus Clutch GM50, i zi

Kodi i produktit:
1803msi
EAN:
4719072553623
Lojë:
Trashësia [mm]:
120
Taste të personalizueshëm:
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

66.50 
Ju kurseni : 9.00   (14%)
57.50 € * Përfshirë TVSH-në
14% Zbritje
Disponueshmëria:
7 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

MSI Clutch GM50 ofron opsionet më të mira për të luajtur lojëra të zhanreve të ndryshme. Së pari, ju do të vlerësoni aftësinë për të vendosur një rezolucion deri në 7,200 DPI. Besueshmëria maksimale do të sigurohet nga switch-at Omron me një jetë masive deri në 20 milionë manovra dhe një përgjigje të shpejtë prej 0.5 ms.

Switch-at janë baza

Switch-at e cilësisë së lartë Omron ofrojnë jetë të gjatë, përgjigje të shpejtë dhe saktësi të përsosur. Të gjitha këto karakteristika do të kontribuojnë shumë në cilësinë e lojës suaj, fitores ose humbjes. Elementi ndjesor mund të vendoset në 5 shkallë ndjeshmërie (400/800/1600/3200/6400), sensori i djathtë deri në 7200 dpi për të luajtur në 4K.

Rehati e domosdoshme e lojës

Dizajni ergonomik është i përshtatshëm për lojtarët me dorë të djathtë. Me këtë maus ju gëzoni jo vetëm lëvizje të përsosur por edhe peshë të lehtë.

I përsosur në të gjitha drejtimet

Mausi është i pajisur me 6 butona, një rrotull mekanike të saktë dhe një zgjedhje prej një milionë ngjyrave në 9 modalitete. Me Gaming Center, ju mund të vendosni modalitetin tuaj nëse nuk keni ndonjë nga ato që dëshironi.

Vetitë kryesore

MSI Clutch GM50 është një maus optik me një kabllo prej 2 metra dhe një ndërfaqe USB, skaner Omron me deri në 20 milionë klikime, vendosja e ndjeshmërisë deri në 7200 DPI, saktësi ekstreme për lojërat FPS, efekte dinamike dhe shumë mbresëlënëse RGB.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719072553623
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Gjerësia [mm]:
67
Kategoria e peshës:
E lehtë (deri në 89g)
Kodi:
S12-0400C60-PA3
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
15. 2. 2019
Lartësia [mm]:
42
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Omron
Lojë:
Modeli i senzorit:
PixArt PMW3330
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
7 200
Numri i butonëve:
6
Pesha [g]:
87
Prodhuesi:
MSI
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Taste të personalizueshëm:
Trashësia [mm]:
120
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE