Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Corsair Gaming M65 PRO RGB FPS, i zi

Kodi i produktit:
190613
EAN:
8435910748964
Lojë:
Trashësia [mm]:
118
Teknologjia:
USB-A
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

71.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Mausi për adhuruesit e video-lojërave CORSAIR M65 PRO RGB FPS është maus optik posaçërisht për djathtakë. Corsair ka dizajn të bukur me ngjyrë të zezë dhe të verdhë dhe ndriçim të trefishtë. Avantazhi më i madh është ndjeshmëria deri 12.000 dpi dhe mundësia e lidhjes me pajisje tjera përmes kabllos USB me gjatësi 1.8 metra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8435910748964
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
72
Kodi i prodhuesit:
CH-9300011-EU
Lansuar:
10 Maj 2016
Lartësia [mm]:
39
Lëvizje mekanike:
Lojë:
Numri i butonëve:
8
Pesha [g]:
135,5
Prodhuesi:
Corsair
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
118
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com
Vendi i origjinës:
Spain

Bashkangjitja Maus Corsair Gaming M65 PRO RGB FPS edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE