Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus CZC Cavalry GM900

Kodi i produktit:
274047
EAN:
8594173122680
Modeli i senzorit:
PixArt PMW3389
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Taste të personalizueshëm:
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

34.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Maus me kabllo dhe wireless me sensorin optik PixArt PMW 3389 me rezolucion deri në 16,000 DPI, switcha mekanik OMRON, shpejtësinë plling 1000 Hz, dritën e prapme të rregullueshme të RGB, 8 butona të programueshëm, 4 panele anësore të këmbyeshme dhe pesha shtesë. Mausi është i dizajnuar për përdoruesit e dorës së djathtë dhe të majtë dhe ka anët anti-rrëshqitëse. Kabllo e shkëputshme 1.8 m e gjatë, kabllo USB-C me gërsheta dhe marrës USB. Sistemet operative e mbështetura OS Windows XP, 7, 8 dhe 10. Pesha 135 g. Dimensionet 122 x 83 x 41 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594173122680
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjatësia e kabllos m:
1.8
Gjerësia mm:
83
Kategoria e peshës:
E rregullueshme
Kodi:
CZCGM900
Koha e reagimit ms:
1
Lansuar:
28. 1. 2020
Lartësia mm:
41
Lidhësit:
USB
Lloji i baterisë:
Integruar
Lloji i tastierës:
Omron
Lojë:
Modeli i senzorit:
PixArt PMW3389
Ndjeshmëria maksimale DPI:
16 000
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme:
RGB
Numri i butonëve:
8
Pesha g:
135
Prodhuesi:
CZC.cz
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Taste të personalizueshëm:
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Trashësia mm:
122

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE