Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus CZC Marksman GM700

Kodi i produktit:
274043
EAN:
8594173122673
Lojë:
Taste të personalizueshëm:
Senzor i lëvizjes:
Optik
Rrota:
Mekanike

Si të porosisim në Gjirafa50?

31.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Maus i lojrave me sensor optik PixArt PMW 3389, dhe me rezolucion deri në 16,000 DPI, vjen me switcha mekanike OMRON, shpejtësi polling 1000 Hz, dritën e prapme të rregullueshme RGB, 9 butona të programueshëm dhe peshë shtesë 15g. Mausi është i dizajnuar për përdoruesit e dorës së djathtë dhe të majtë dhe ka anët anti-rrëshqitëse. Kabllo e thurur e gjatë 1.8 m. Përkrahë sistemin operativ Windows XP, 7, 8 dhe 10. Pesha 138 g. Dimensionet 124 x 72 x 43 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594173122673
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjatësia e kabllos m:
1.8
Gjerësia mm:
72
Kabllo me mbështjellje të thurur:
Kategoria e peshës:
E rregullueshme
Kodi:
CZCGM700
Koha e reagimit ms:
1
Lansuar:
28. 1. 2020
Lartësia mm:
43
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Omron
Lojë:
Modeli i senzorit:
PixArt PMW3389
Ndjeshmëria maksimale DPI:
16 000
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme:
RGB
Numri i butonëve:
9
Pesha g:
138
Prodhuesi:
CZC.cz
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Taste të personalizueshëm:
Trashësia mm:
124

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE