Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Dell Alienware AW610M, i bardhë

Kodi i produktit:
269090
Besueshmëria:
100 %
Lojë:
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Taste të personalizueshëm:
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

76.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
7 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
5397184218037
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
77.6
Kategoria e peshës:
Mesatare (90-130g)
Kodi:
545-BBCN
Koha e reagimit ms:
1
Lansuar:
5. 9. 2019
Lartësia mm:
42,9
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Omron
Lojë:
Ndjeshmëria maksimale DPI:
16 000
Ndriçim i pasëm:
Numri i butonëve:
7
Pesha g:
120
Rrota:
4-drejtimëshe
Senzor i lëvizjes:
Optik
Taste të personalizueshëm:
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Trashësia mm:
133

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE