Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus HyperX Pulsefire Core, i zi

Kodi i produktit:
246366
EAN:
740617279078
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
6 200
Trashësia [mm]:
119
Teknologjia:
USB-A
Taste të personalizueshëm:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
39.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Miu ergonomik me formë përshtatet në mënyrë të përkryer në dorën tuaj të djathtë dhe të majtë dhe lëvizjet në mauspad-in tuaj janë të lehta dhe të sakta në sajë të sipërfaqeve të rrëshqitshme. Çdo lëvizje, pa përshpejtimin e harduerit, kap senzori optik Pixart 3327. HyperX Pulsefire Core Optical Mouse është projektuar për lojtarë sfidues që kërkojnë qëndrueshmëri dhe rehati gjatë lojrave. Sensori optik i Pixart 3327 siguron përdoruesit me lëvizje të saktë dhe të qetë pa përshpejtimin e harduerit dhe ka cilësime të rezolucionit amtar deri në 6,200 DPI. Pulsefire core ka një dizajn ergonomik që përshtatet me dorën e majtë dhe të djathtë. Thurjet anësore sigurojnë rehati dhe kontroll të mirë. Mausi ka cilësi të lartë, dhe butona me përgjigje të shpejtë. Sipas dëshirës tuaj, ju mund të rregulloni intensitetin e dritës, rezolucionin DPI, dhe me NGenuity ju mund të caktoni çdo funksion të dëshiruar në 7 butonat. Dimensionet e mausit janë 64 x 119 x 41 mm dhe pesha e tij është 87 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617279078
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
64
Kabllo me mbështjellje të thurur:
Kategoria e peshës:
Mesatar (90-130g)
Kodi i prodhuesit:
HX-MC004B
Lansuar:
15. 10. 2018
Lartësia [mm]:
41
Lidhësit:
USB
Lojë:
Modeli i senzorit:
PixArt PMW3327
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
6 200
Numri i butonëve:
7
Pesha [g]:
123
Prodhuesi:
HyperX
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Taste të personalizueshëm:
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
119
Ueb-i i prodhuesit:
Hyperxgaming.com/en

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE