Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Logitech G102 Lightsync, i bardhë

Kodi i produktit:
285677
EAN:
5099206089242
Ndriçim i pasëm:
Trashësia mm:
116,6
Taste të personalizueshëm:
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 
Ju kurseni : 5.00   (17%)
24.50 € * Përfshirë TVSH-në
17% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky maus lojërash për djathtakë ka senzor optik që ofron saktësi të përsosur. Logitech G102 Lightsync përmban 6 butona, ndjeshmëri të zgjedhshme në rangun 8000 DPI, ndriçues interesant me ngjyra dhe sipërfaqe të butë dhe të rehatshme. Poashtu, ofron shpejtësi të përgjigjes prej 1 ms, port USB dhe kabllo me gjatësi 2.1 m.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5099206089242
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
62.2
Kategoria e peshës:
E lehtë (deri në 89g)
Kodi:
910-005824
Koha e reagimit ms:
1
Lansuar:
22. 4. 2020
Lartësia mm:
38,2
Lidhësit:
USB
Lojë:
Ndjeshmëria maksimale DPI:
8 000
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme:
RGB
Numri i butonëve:
6
Pesha g:
85
Prodhuesi:
Logitech
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Taste të personalizueshëm:
Trashësia mm:
116,6
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com
Vendi i origjinës:
United Kingdom

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE