Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Mad Catz R.A.T. 6+, i bardhë

Kodi i produktit:
251319
EAN:
4897093960085
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
12000
Taste të personalizueshëm:
Senzor i lëvizjes:
Optik
Rrota:
Mekanike

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
77.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Enhanced Next Generation Gaming Mouse, Mad Catz RAT 6+ është formë ergonomike dhe e balancuar në mënyrë të përkryer, duke siguruar përvojën përfundimtare në të gjitha ndeshjet ku shpejtësia nuk është thjesht një çështje e përparimit në nivelin e ardhshëm. Mad Catz RAT 6+ mouse preciz lojrash në të bardhë është projektuar në mënyrë ergonomike për dorën e djathtë, peshon vetëm 120g, e balancuar në mënyrë të përkryer dhe e bërë nga plastike cilësore. Butoni i klikimit reagon shpejt dhe prodhuesi garanton një jetë deri në 50 milionë klikime dhe një ndjeshmëri aksiale prej 12,000 dpi. Përmban sensor optik PixArt PMW3360 për kapjen e saktë në ekran, skriptimin mekanike dhe 11 butona të programueshëm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4897093960085
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e peshës:
Mesatar (90-130g)
Kodi:
MR04DCINWH000-0
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
20. 12. 2018
Lidhësit:
USB
Lojë:
Modeli i senzorit:
PixArt PMW3360
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
12000
Numri i butonëve:
11mm
Pesha [g]:
120
Prodhuesi:
Mad Catz
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Taste të personalizueshëm:
Ueb-i i prodhuesit:
Madcatz.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE