Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Maus Mad Catz R.A.T. 6+, i zi

Kodi i produktit:
251318
EAN:
4897093960078
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
12000
Taste të personalizueshëm:
Senzor i lëvizjes:
Optik
Rrota:
Mekanike

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
77.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Maus i lojrave Mad Catz RAT 6+ është i dizajnuar ergonomikisht për dorën e djathtë, peshon vetëm 120 g dhe i balancuar në mënyrë të përkryer. I bërë me plastikë me cilësi të lartë. Butoni i klikimit reagon shpejt dhe garanton një jetëgjatësi deri në 50 milionë klikime dhe një ndjeshmëri aksiale prej 12,000 dpi. Përmbanë sensor optik PixArt PMW3360 me 11 butona.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4897093960078
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e peshës:
Mesatar (90-130g)
Kodi:
MR04DCINBL000-0
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
20. 12. 2018
Lidhësit:
USB
Lojë:
Modeli i senzorit:
PixArt PMW3360
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
12000
Numri i butonëve:
11mm
Pesha [g]:
120
Prodhuesi:
Mad Catz
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Taste të personalizueshëm:
Ueb-i i prodhuesit:
Madcatz.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE