Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Maus ROCCAT Kova [+]

Kodi i produktit:
86397
EAN:
4250288115200
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
ROC-11-520
Lansuar:
10.05.2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

32.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.71 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Versioni i ri i këtij mausi përmban ROCCAT KOVA [+] dhe është i pajisur me funksionin EASYSHIFT [+], i cili ju jep mundësinë për të caktuar dy funksione për çdo buton për t'ju dhënë 8 karakteristika të tjera. Sensori maksimal PRO-OPTIC GAMING ka rezolucion prej 400, 800, 1600 ose 3200 dpi. Mausi ofron parametra teknikë shumë interesant për lojëra, shpejtësia maksimale është 130 inç për sekond dhe përshpejtimi 30G. Përgjigja arrin 1000Hz, të dhënat dërgohen me transmetim 16-bit dhe përdoruesi ka 9 butona. Disku ROCCAT së bashku me MACRO MANAGER përfshin një preferencë të paracaktuar makro për lojëra dhe aplikacione multimediale. Forma ergonomike e mausit është e përshtatshme për përdoruesit me dorë të djathtë dhe të majtë. Falë sistemit LED, ju mund të ndizni mausin me 7 ngjyra të ndryshme. Dimensionet e mausit janë përafërsisht 12 cm x 6.5 cm dhe peshon 90 g pa kabllo. Mausi është i dizajnuar për ndërfaqen USB dhe është i pajisur me një kabllo 2 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4250288115200
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
ROC-11-520
Lansuar:
10.05.2011
Lojë:
Numri i butonëve:
9
Prodhuesi:
ROCCAT
Senzor i lëvizjes:
Optik

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE