Maus Sharkoon SHARK Force Pro, i kuq

Kodi i produktit:
251489
EAN:
4044951020010
Lojë:
Trashësia [mm]:
124.5
Taste të personalizueshëm:
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(6 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4044951020010
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.8
Gjerësia [mm]:
66.5
Kabllo me mbështjellje të thurur:
Kategoria e peshës:
Mesatar (90-130g)
Kodi:
4044951020010
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
27. 12. 2018
Lartësia [mm]:
38.7
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Omron
Lojë:
Modeli i senzorit:
PixArt PAW3307DL
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
3200
Numri i butonëve:
6
Pesha [g]:
97
Prodhuesi:
Sharkoon
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Taste të personalizueshëm:
Trashësia [mm]:
124.5
Ueb-i i prodhuesit:
Sharkoon.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE