Maus Speed Link Vades, i zi

Kodi i produktit:
252830
EAN:
4027301113686
Lojë:
Trashësia [mm]:
127
Taste të personalizueshëm:
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4027301113686
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.8
Gjerësia [mm]:
81
Kategoria e peshës:
Strední (90-130g)
Kodi:
SL-680014-BKBK
Koha e reagimit [ms]:
8
Lansuar:
24. 1. 2019
Lartësia [mm]:
43
Lidhësit:
USB
Lojë:
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
4800
Numri i butonëve:
7+
Pesha [g]:
115
Prodhuesi:
Speed Link
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Taste të personalizueshëm:
Trashësia [mm]:
127
Ueb-i i prodhuesit:
Speed-link.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE