Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Zalman ZM-GM5, i zi

Kodi i produktit:
257371
EAN:
8809213769221
Lojë:
Taste të personalizueshëm:
Senzor i lëvizjes:
Optik
Rrota:
Mekanike

Si të porosisim në Gjirafa50?

33.50 
Ju kurseni : 14.00   (42%)
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
42% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi Zalman vjen me dizajn ergonomik dhe ju ofron përformancë të lartë. Ky maus vjen me ndriqim LED me 16.8 milion ngjyra të ndryshme që e bëjnë këtë maus shumë të veçantë. Mausi posedon 9 butona të programueshëm, rrotë mekanike dhe sensorë optik dhe vjen me rezolucion 4000 DPI. Ju mund ta lidhni këtë maus përmes USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8809213769221
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos m:
1.8
Gjerësia mm:
67
Kategoria e peshës:
I rëndë (131g)
Kodi:
ZM-GM5
Koha e reagimit ms:
1
Lansuar:
21. 3. 2019
Lartësia mm:
10,39
Lidhësit:
USB
Lojë:
Modeli i senzorit:
PixArt A3050
Ndjeshmëria maksimale DPI:
4000
Numri i butonëve:
9
Pesha g:
156
Prodhuesi:
Zalman
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Taste të personalizueshëm:
Trashësia mm:
126

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE