Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Set (maus + mauspad) C-TECH Kyllaros + Anthea Cyber, i zi / gjelbër

Kodi i produktit:
264406
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8594125009564
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos m:
1.6

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8594125009564
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos m:
1.6
Kabllo me mbështjellje të thurur:
Lansuar:
13. 7. 2019
Lidhësit:
USB
Ndjeshmëria maksimale DPI:
3200
Numri i butonëve:
7+
Prodhuesi:
C-Tech
Rrota:
4 Drejtimëshe
Senzor i lëvizjes:
Optik

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE