Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus A4Tech Bloody V3

Kodi i produktit:
164150
EAN:
4711421902779
Lojë:
Trashësia [mm]:
125
Teknologjia:
USB-A
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Maus i dizajnuar për të apasionuarit e lojërave me teknologjinë HoleLESS që mundëson lëvizje precize në çdo sipërfaqe dhe teknologjia LAGLESS që ofron shpejtësi reagimi prej 1 ms. Ka ndjeshmëri deri 3200 dpi. Mausi ka dizajn modern dhe është shumë i përshtatshëm që të përdoret qoftë me dorën e majtë ose me dorën e djathtë. Duron përshpejtim deri në 30G dhe ka frekuencë prej 1000Hz. Mund të lidhet me kompjuter përmes një porti USB (2.0 / 3.0) interface, me kabllo të gjatë 1 metër.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4711421902779
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
66
Kategoria e peshës:
Rëndë
Kodi i prodhuesit:
V3M
Lartësia [mm]:
42
Lëvizje mekanike:
Lojë:
Numri i butonëve:
8
Pesha [g]:
155
Prodhuesi:
A4Tech
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
125
Ueb-i i prodhuesit:
A4tech.com

Bashkangjitja Maus A4Tech Bloody V3 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE