Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus CORSAIR Gaming Scimitar, i zi / i verdhë

Kodi i produktit:
207397
EAN:
843591088961
Lojë:
Trashësia [mm]:
119,4
Teknologjia:
USB-A
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
86.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

CORSAIR Scimitar është maus unik për lojëra i cili ju mundëson të shijoni në maksimum lojërat tuaja të preferuara. Ky maus ka konstrukt ergonomik që përshtatet në mënyrë të përkryer në dorën tuaj të djathtë. Mausi CORSAIR Scimitar është i pajisur me gjithsej 17 butona të cilët mund t'i programoni sipas dëshirës tuaj. Për të siguruar shpejtësi të lartë të transmetimit të sinjaleve dhe lëvizje precize të kursorit, ky maus është i pajisur me sensor optik me ndjeshmëri prej 16000 dpi, ndërsa me kompjuter mund të lidhet përmes kabllos me gjatësi 1.8 metra e cila është e pajisur me lidhës USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
843591088961
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
77
Kategoria e peshës:
Rëndë
Kodi i prodhuesit:
CH-9304011-EU
Koha e reagimit [ms]:
1
Lartësia [mm]:
42,4
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Omron
Lojë:
Modeli i senzorit:
SDNS-3988
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
12000
Numri i butonëve:
17
Pesha [g]:
147
Prodhuesi:
Corsair
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
119,4
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com

Bashkangjitja Maus CORSAIR Gaming Scimitar edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE