Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Maus pa kabllo Microsoft Mobile 1850, rozë

Kodi i produktit:
149230
EAN:
8853707362818
Numri i butonëve:
3
Trashësia [mm]:
100
Teknologjia:
USB-A
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mobile 1850 është maus pa kabllo me stil të bukur modern dhe konstrukt kompakt i cili është i përshtatshëm për përdorues të laptopit të cilët dëshirojnë ta kenë një pajisje të tillë me vete kudo që shkojnë. Madhësia ergonomike komplementohet me senzorin preciz që funksionon në çdo sipërfaqe.

Sorry, the description of the image is missing.Sorry, the description of the image is missing.Sorry, the description of the image is missing.


Rrota Roller

Ky është maus optik me një set bazik të butonave. Mausi mban 2 butonat klasik dhe rrotën që funksionon si buton i tretë. Rrota ju mundëson të kontrolloni dokumente, ueb faqe dhe gjëra të tjera pa pasur nevojë ta kapni dhe bartni bar-in në kornizë.

Teknologjia pa kabllo (wireless)

Mausi poashtu funksionon me teknologjinë wireless nën frekuencat 2.4GHz dhe komunikon me konektorin nano USB të cilin e vendosni në kompjuter apo laptop. Kjo e bënë të lehtë për ta pasur me vete kudo që shkoni.


Sorry, the description of the image is missing.


Përmbledhja e butonave

Seti klasik i butonave (djathtas dhe majtas) dhe rrota në mes që funksionon si buton i tretë i plotëson kërkesat e shumë përdoruesve. Dizajni i saj ergonomik përshtatet për dorën e majtë dhe të djathtë.


Sorry, the description of the image is missing.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8853707362818
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
58,1
Kategoria e peshës:
Mesatar
Kodi i prodhuesit:
U7Z-00024
Lartësia [mm]:
38,2
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lloji i baterisë:
AA
Numri i butonëve:
3
Pesha [g]:
90
Prodhuesi:
Microsoft
Rrota:
Mekanike
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
100
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com

Bashkangjitja Maus pa kabllo Microsoft Mobile 1850 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE