Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus pad Cooler Master MP510, S

Kodi i produktit:
250418
Dizajni:
Zezë
E qepur:
EAN:
4719512069141
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
250

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi i produktit Maus Pad Cooler Master MP510 S Pad i cili do t'iu befasojë me një dizajn të hollë dhe shumë të qëndrueshëm. Duke përdorur materiale me cilësi të lartë Cordula, puna juaj me maus do të jetë shumë e saktë. Padi punon në mënyrë të përkryer me të gjithë llojet e mausave, optik dhe me laser. Me një fund anti-rrëshqitës, ajo gjithmonë do të jetë e fiksuar në vend, pavarësisht nga dinamika e punës tuaj. Sipërfaqja e saj është e rezistente ndaj ujit dhe lagështisë. Prandaj, nuk duhet të shqetësoheni për djersën ose pijen e derdhur. Vetitë kryesore: Lëvizje e saktë dhe e lehtë e miut Përpunim i qëndrueshëm Dimensionet 250 x 210 x 3 mm

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajni:
Zezë
E qepur:
EAN:
4719512069141
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
250
Kodi:
MPA-MP510-S
Lansuar:
1. 12. 2018
Lartësia [mm]:
3
Materiali:
Gomë, tekstil (cohë)
Për t'u përdorur në:
Lojë
Prodhuesi:
Cooler Master
Trashësia [mm]:
210
Ueb-i i prodhuesit:
Coolermaster.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE