Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Maus pad Corsair MM350, Extended XL

Kodi i produktit:
252116
Dizajni:
Zezë, hirtë, me motive
E qepur:
EAN:
840006602903
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
930

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
49.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shijoni cdo orë loje në kompjuter me mauspadin e rehatshëm Crosair MM350 - Extended XL. Ai ju sjell një hapësirë të madhe për maus, tastierë dhe pajisje tjera. Dimensionet e tij janë 930x400mm. Padi është shumë rezistent ndaj dëmtimeve në sipërfaqe apo qoshe. Ai është krijuar për të ju sjellë performancë shumë të lartë gjatë luajtjes së lojërave kompjuterike. Padi ju garanton friksion të ulët si dhe precizitet të lartë. Pjesa e poshtme është e përbërë nga goma, kështu që ai nuk rrëshqet në tavolinë. Trashësia e tij është 5mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajni:
Zezë, hirtë, me motive
E qepur:
EAN:
840006602903
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
930
Kodi:
CH-9413571-WW
Lansuar:
12. 1. 2019
Lartësia [mm]:
3+
Materiali:
Tekstil
Për t'u përdorur në:
Lojë
Për tastierë dhe maus:
Prodhuesi:
Corsair
Trashësia [mm]:
400
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com

Bashkangjitja Maus pad Corsair MM350 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE