Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus pad Defender Redragon Archelon, L, Speed

Kodi i produktit:
213054
EAN:
6950376703385
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
400
Kodi i prodhuesit:
6950376703385
Lartësia [mm]:
3

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
11.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Maus padi Defedner Redragon Archelon është aksesori ideal për përdorim të gjatë për çdo lojtar, qoftë profesionist apo amater. Padi ka standard të lartë të qëndrueshmërisë dhe ndjeshmërisë në saje të tekstilit të endur dhe të qepur në skaje ndërsa pjesa e poshtme e krijuar nga goma i mundëson që të mos bëj lëvizje të padëshirueshme. Dimensionet e tij janë 400 x 300 x 3 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6950376703385
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
400
Kodi i prodhuesit:
6950376703385
Lartësia [mm]:
3
Materiali:
Gomë, tekstil (cohë)
Ngjyra:
Zezë, kuqe
Prodhuesi:
Defender
Trashësia [mm]:
300

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE