Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus pad GAMDIAS NYX CONTROL

Kodi i produktit:
250197
Dizajni:
Zezë
E qepur:
EAN:
4710728309571
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
430

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 
Ju kurseni : 3.00   (18%)
13.50 € * Përfshirë TVSH-në
18% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi i produktit GAMDIAS NYX CONTROL Shumë lojtarë nënvlerësojnë zgjedhjen e padit për maus. Ata i konsiderojnë ato më pak të rëndësishme në raport me aksesorët tjerë për kompjuter. Por e kundërta është e vërtetë. Mauspadi luan një rol vendimtar në ecurinë e përgjithshme të lojtarit. GAMDIAS di për këtë! Padi NYX CONTROL është një shembull i mirë i një padi cilësor. Është i bërë prej gome të ngurtë, e cila siguron stabilitet të shkëlqyeshëm. Sipërfaqja e saj është bërë nga një pëlhurë unike që ofron rezistencë të madhe. Kështu, kontrolli optimal i lëvizjes dhe saktësisë garantohet në 100%. Vetitë kryesore Mbështjellës rezistent Sipërfaqe e tekstilit e përforcuar për kontroll të qëndrueshëm dhe të saktë të miut Dizajn anti-rrëshqitje Prodhuar nga gome miqësore me mjedisin

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajni:
Zezë
E qepur:
EAN:
4710728309571
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
430
Kodi:
4710728309571
Lansuar:
1. 12. 2018
Lartësia [mm]:
4
Materiali:
Tekstil
Për t'u përdorur në:
Lojë
Prodhuesi:
GAMDIAS
Trashësia [mm]:
350

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE