Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus pad Logitech G440, i zi

Kodi i produktit:
218169
EAN:
5099206064188
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
340
Kodi i prodhuesit:
943-000099
Lartësia [mm]:
3

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Mausi padi Logitech G440 e krijuar nga goma dhe polimeri sjellin qëndrueshmëri mbi tavolinë për të mos pasur lëvizje të padëshirueshme si dhe është sipërfaqe për operim preciz të mausit tuaj. Dimensionet e saja janë 340 x 280 mm dhe ka trashësi 3 mm.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5099206064188
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
340
Kodi i prodhuesit:
943-000099
Lartësia [mm]:
3
Materiali:
Plastikë
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Logitech
Trashësia [mm]:
280
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE