Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Pad Logitech Powerplay, gomë / pëlhurë

Kodi i produktit:
218707
EAN:
5099206074576
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
943-000110
Materiali:
Tesktil, plastikë
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
128.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Maus Pad unik Logitech, me teknologjitë POWERPLAY dhe LIGHTSPEED. Ky maus pad me wireless ofron përformancë të lartë, saktësi dhe shpejtësi maksimale gjatë lëvizjeve të mausit. Padi ka bazë të qëndrueshme gome, material pëlhure dhe deri 16,8 milion ngjyra. Poashtu falë rezonancës magnetike padi lejon mausin të furnizohet me energji gjatë përdorimit. Madhësia e padit është 324 x 341 x 2 mm .

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5099206074576
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
943-000110
Materiali:
Tesktil, plastikë
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Logitech
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE