Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus pad Razer Firefly V2, pëlhurë

Kodi i produktit:
276681
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

79.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
8 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Maus pad i ri i përmirësuar Razer Firefly V2 u krijua për performancën më të mirë. Për të arritur ekuilibrin e përsosur midis kontrollit dhe shpejtësisë, Razer Firefly përmban një sipërfaqe të ngurtë mikroteksturuar e cila ju jep saktësisht këto karakteristika - saktësinë dhe shpejtësinë. Sipërfaqja siguron që çdo lëvizje e mausit tuaj të transferohet në lëvizjen e kursorit, kështu që ju të mund të shijoni saktësi maksimale edhe gjatë dueleve të veprimit. Zbuloni një nivel krejt të ri të personalizimit të ndriçimit të pad me 16.8 milionë ngjyra dhe efekte të panumërta të personalizueshme ndriçimi. Baza prej gome siguron edhe më shumë kontroll në tavolinë. Kjo do të parandalojë që padi të rrëshqasë në tryezë dhe të rrisë saktësinë tuaj në betejat emocionuese. Madhësia e maus pad-it është 355 x 255 x 3 mm. Përdorni USB për lidhje.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Ngjyra:
Zezë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE