Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

MausPad ROCCAT Kanga Mini

Kodi i produktit:
252344
Dizajni:
Zezë
EAN:
4250288117471
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
260
Kodi:
ROC-13-015

Si të porosisim në Gjirafa50?

6.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Merrni një partner të mrekullueshëm për mausin tuaj të preferuar - ROCCAT Kanga Mini. Me këtë pad të qëndrueshëm ju do të gëzoni cilësi dhe saktësi të pamposhtme. Ai ka madhësi 265 x 210 mm. Trashësi 2 mm. Materiali me cilësi të lartë, i këndshëm ndaj kontaktit. Siguron lëvizje të saktë dhe të qetë të mausit. Fundi është i bërë prej gome dhe nuk rrëshqet. Rezistente ndaj grisjes. Strukturë e përshtatshme për çdo maus.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajni:
Zezë
EAN:
4250288117471
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
260
Kodi:
ROC-13-015
Lansuar:
14. 1. 2019
Lartësia [mm]:
2
Materiali:
Tekstil
Për t'u përdorur në:
Lojë
Prodhuesi:
ROCCAT
Trashësia [mm]:
210

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE