Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mausë pad MSI Gaming, XL, pëlhur

Kodi i produktit:
218344
EAN:
4719072510596
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
900
Kodi i prodhuesit:
MSI GAMING MOUSEPAD XL
Lartësia [mm]:
4

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausë pad elegant me dizajne të zeza dhe të bardha.Ofron shpejtësi maksimale të lëvizjes dhe kontroll të saktë.E bërë nga goma natyrale për maus optik dhe me lazer. Dimensionet 900 x 300 x 4 mm. Sipërfaqja e mikrostrukturuar.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719072510596
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
900
Kodi i prodhuesit:
MSI GAMING MOUSEPAD XL
Lartësia [mm]:
4
Materiali:
Gomë, tekstil (cohë)
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
480
Trashësia [mm]:
300
Ueb-i i prodhuesit:
Msi.com.tw

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE