Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mausë pad Xtrfy XTP1, edicioni Italian Ninjas in Pyjamas, L, nga pëlhura

Kodi i produktit:
212914
EAN:
7340086907385
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
460
Kodi i prodhuesit:
XTP1-L4-NiP-IT
Lartësia [mm]:
4

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
39.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausë pad Xtrfy XTP1, edicioni Italian Ninjas in Pyjamas, nga pëlhura,bazë gome anti-slip, optimizuar për laser dhe mouse optike, qoshe të qepura për qëndrueshmëri në rritje,lahet në 30 ° C për lojtarë amator dhe profesional, krijuar në bashkëpunim me ekip të zgjedhur, madhësia: L (460 x 400 x 4 mm).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7340086907385
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
460
Kodi i prodhuesit:
XTP1-L4-NiP-IT
Lartësia [mm]:
4
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Xtrfy
Trashësia [mm]:
400
Ueb-i i prodhuesit:
Xtrfy.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE