Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus pad Xtrfy XTP1, Ninjas in Pyjamas Volcano Edition, L, nga pëlhura

Kodi i produktit:
212913
EAN:
7340086907965
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
460
Kodi i prodhuesit:
XTP1-L4-NiP-VO
Lartësia [mm]:
4

Si të porosisim në Gjirafa50?

38.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausë pad Xtrfy XTP1, Ninjas in Pyjamas Volcano Edition, nga pëlhura, bazë gome e cila nuk rrëshqet, i optimizuar për maus laser dhe optik, skaje të qepura për qëndrueshmëri të madhe, lahet në 30 ° C, i dizajnuar për lojtarë amator dhe profesional, krijuar në bashkëpunim me ekip të zgjedhur, madhësia: L (460 x 400 x 4 mm).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7340086907965
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
460
Kodi i prodhuesit:
XTP1-L4-NiP-VO
Lartësia [mm]:
4
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë, kuqe
Prodhuesi:
Xtrfy
Trashësia [mm]:
400
Ueb-i i prodhuesit:
Xtrfy.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE