Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mauspad A4Tech XP-50NH, e zezë

Kodi i produktit:
239833
EAN:
4711421934626
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
358
Kodi i prodhuesit:
XP-50NH
Lansuar:
12. 7. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky mauspad përmban 6 drita RGB LED dhe material të butë e të parrëshqitshëm për lëvizje të përsosur të mausit tuaj. Është rezistent ndaj njollave dhe ka përmasa 7 x 358 x 256 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4711421934626
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
358
Kodi i prodhuesit:
XP-50NH
Lansuar:
12. 7. 2018
Lartësia [mm]:
7+
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
A4Tech
Trashësia [mm]:
256
Ueb-i i prodhuesit:
A4tech.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE