Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

MausPad Acer Predator, Alien Jungle, XL, pëlhurë

Kodi i produktit:
246639
EAN:
4713883688956
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
NP.MSP11.009
Lansuar:
12. 10. 2018
Materiali:
Gomë, cohë

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
32.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Predator mat përmbush standardet e lojtarëve profesionale dhe është krijuar për t'ju dhënë një surprizë të këndshme në të gjitha aspektet. Madhësia është e përshtatshme për lojtarët më të kërkuar dhe të gjithë përbërësit e saj u krijuan në lidhje me përvojën më të mirë të mundshme të lojrave. Plotësoni pajisjet tuaja të lojrave me një perlë tjetër! Më në fund, ju keni hasur në një shoqërues ideal për suksesin afatgjatë. Sipërfaqja e pad-it është bërë prej pëlhure me një strukturë që siguron fërkime minimale dhe rrëshqitje të përsosur të mausit. Në tryezën tuaj do të ngjitet si i gozhduar, falë një baze të gomuar. Do të vlerësoni gjithashtu rezistencën e lartë. Uji, vaji dhe temperatura e lartë nuk përfshijnë këtë mat. Rritni shanset tuaja për të fituar dhe për të marrë pajisje cilësore për t'ju mbajtur.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4713883688956
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
NP.MSP11.009
Lansuar:
12. 10. 2018
Materiali:
Gomë, cohë
Prodhuesi:
Acer

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE