Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

MausPad ASUS ROG Balteus

Kodi i produktit:
259006
Dizajni:
Zezë
E palëvizshme:
EAN:
4718017059954
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
370

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
109.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
8 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ROG Balteus është një mauspad që ndriçon desktopin tuaj pikërisht për stilin tuaj. Sipërfaqja e madhe ka një fund të mikrostrukturuar për zbulimin e lëvizjes ultra të shpejtë të mausit, kështu që lëvizja e saj regjistrohet me saktësi absolute. Dhe me portën USB dhe padin e gomës, Balteus është plotësuesi i përsosur për setin e lojrave tuaja. Me 15 zona individuale të ndriçimit RGB, ROG Balteus është gati për të ndriçuar desktopin tuaj me ngjyra dinamike dhe për të sinkronizuar këtë ndriçim me Aura Sync tuaj ekzistues. Ky maus pad ka madhësi 320x370 mm, që është një hapësirë e mjaftueshme për kontrollin e mausit tuaj. Ndërfaqja: 2m USB Y kabllo shpërndarës, 1 x USB 2.0 passthrough.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajni:
Zezë
E palëvizshme:
EAN:
4718017059954
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
370
Kodi:
90MP0110-B0UA00
Lansuar:
10. 4. 2019
Lartësia mm:
8
Ndriçim RGB:
Për t'u përdorur në:
Lojë
Prodhuesi:
ASUS
Trashësia mm:
320
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE