Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

MausPad ASUS TUF Gaming P3

Kodi i produktit:
259007
Dizajni:
E
E qepur:
EAN:
4718017225267
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
350

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Maus Pad me dizajn të shkëlqyer me sipërfaqe të optimizuar për lojë, që është dizajnuar për të ndjekur me saktësi dhe me ndjeshmëri lëvizjen e mausit. Ai ka një gomë që nuk rrëshqet për mbrojtje të sigurtë. Dimensionet e tij janë 280 x 350 x 2 mm dhe peshon 132 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajni:
E
E qepur:
EAN:
4718017225267
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
350
Kodi:
90MP01C0-B0UA00
Lansuar:
10. 4. 2019
Lartësia mm:
2
Materiali:
Gomë, pëlhurë
Për t'u përdorur në:
Lojë
Prodhuesi:
ASUS
Trashësia mm:
280
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE