Mauspad C-TECH Arion, zezë

26.50

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21€ në muaj  

223752
6 artikuj
+
Shto në listen e dëshirave
Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat,email,messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirekuptim.

Detajet teknike

EAN:
8594125008949
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
340
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi:
GMP-07U
Lansuar:
10. 10. 2017
Lartësia [mm]:
3+
Ngjyra:
Zezë
Për lojëra:
Po
Prodhuesi:
C-Tech
Trashësia [mm]:
245
Shaum Fort
Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera