Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mauspad CONNECT IT BIOHAZARD, XL, i portokalltë

Kodi i produktit:
243132
EAN:
8595610621667
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
886
Kodi i prodhuesit:
CMP-1140-LG
Lansuar:
23. 8. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

CONNECT IT BIOHAZARD është mauspad që nxjerr performancën maksimale nga mausi i juaj duke ju mundësuar të transferoni edhe lëvizjet më të vogla në ekran. Mauspadi do të bëhet shoqëruesi i juaj ideal për luajtjen e videolojërave apo për të shtuar efiçiencën në punë. Produkti vjen me madhësi prej 886 x 245 x 3 mm, është i krijuar nga goma në pjesën e poshtme që parandalon rrëshqitjen dhe tekstili në pjesën e lartë që është super preciz si dhe vjen me ngjyrë të portokalltë të zbukuruar me logon "Biohazard".

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595610621667
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
886
Kodi i prodhuesit:
CMP-1140-LG
Lansuar:
23. 8. 2018
Lartësia [mm]:
3
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Portokalli
Prodhuesi:
Connect IT
Trashësia [mm]:
245
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Bashkangjitja Mauspad CONNECT IT BIOHAZARD edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE