Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mauspad Connect IT Doodle, M, teksturë

Kodi i produktit:
266090
Besueshmëria:
100 %
Dizajni:
Zezë
EAN:
8595610625436
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
450

Si të porosisim në Gjirafa50?

14.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

CONNECT IT DOODLE është shoqëruesi ideal për këdo që e do cilësinë dhe stilin. Është bërë nga një material me cilësi të lartë që siguron mausin tuaj me një bazë të lëvizshme për skanimin edhe me lazerin më të mirë. Sipërfaqja e tij është e pajisur me pëlhurë antistatike. Përveç kësaj, ai nuk lëviz kur punoni dhe luani, falë bazës së gomës. Karakteristikat kryesore: - Projektuar për lojtarët profesionistë dhe amatorë të lojërave kompjuterike; - Dimensioni i mesëm (450 × 400 mm) nuk e kufizon lëvizjen e mausit në të; - Ndërtim fleksibël që lejon lëvizjen dhe transportin e lehtë të ngjarjeve të lojës (pasi të ndrydhet shpejt kthehet në formën e tij origjinale); - Dizajn i hollë (vetëm 3 mm i lartë); - I përshtatshëm për të gjitha llojet e mausave (lazer, optik dhe mekanik) - Një material me dy shtresa i zhvilluar posaçërisht për nevojat e lojtarëve për të parandaluar që mauspadi të struket përpara mausit; - Saktësia e lartë e sipërfaqes gjithashtu ideale për punë në redaktorët e grafikëve; - Sipërfaqe e endur mirë me një strukturë shumë të lëvizshme për punën më të mirë të sensorëve të mausit; - Dizajni i sipërfaqes mat për përgjigje të shpejtë dhe senzorë të mausit me precizion të lartë; - Veshje antistatike; - Sipërfaqe rezistente ndaj ujit dhe papastërtive; - Thithja e ulët e ujit nga materiali për të parandaluar djersitjen e duarve; - Rrëshqitja e sipërfaqes e optimizuar; - Baza prej gome kundër rrëshqitjes me rrokje shumë të lartë eliminon rrëshqitjen në tavolinë; - Skajet e qepura stabilizojnë formën e tij dhe garantojnë jetëgjatësi më të madhe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajni:
Zezë
EAN:
8595610625436
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
450
Kodi:
CMP-1125-MD
Lansuar:
1. 8. 2019
Lartësia mm:
3
Materiali:
Gomë, tekstil (cohë)
Për t'u përdorur në:
Lojë
Prodhuesi:
Connect IT
Trashësia mm:
400
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE